ÜRÜN TANIMI
özel kimyasallarla mukavemet, esneklik, su geçirimsizlik, gibi özellikleri artırılmış, taze beton veya şap yüzeylere kuru serpme olarak uygulanan çimento esaslı yüzey sertleştirici malzemedir.
UYGULAMA ALANLARI;
orta ve ağır trafiğe maruz kalan mekanların (atölyeler, otoparklar, depolar, garajlar, fabrikalar, helikopter pistleri, uçak hangarları, tersaneler vb.) zeminlerinde kullanılır.
 
UYGULAMA YAPILACAK YÜZEY VE ORTAM;
Zemindeki hazır beton, prizini tamamlamaya başlamış olmalıdır. (Betona ayakla basıldığında yaklaşık 4 mm. çökme olmalıdır.) Uygulama ortamının sıcaklığı +5 ile +35 °C arasında olmalıdır.
 
UYGULAMA;
Zemindeki hazır betona ayakla basıldığında beton, yüzeyde yaklaşık 4 mm derinliğinde ayak izi kalacak kıvama gelmişse, bettamix yüzeye homojen olarak serilir. Yüzeye serilen Bettamix, perdah makinesi yardımıyla perdah yapılarak sıkıştırılır. Böylece Bettamix'in betona nüfuz etmesi ve yapışması sağlanır. Bu aşamadan sonra, mala perdahı yapılarak Yüzeyin mekanik dayanımını ve suya karşı dayanımını artırmak, yüzeyde oluşabilecek kılcal çatlamaları engellemek için, mala perdahından sonra yüzey mutlaka Bettamix ASTAR kullanılarak kaplanmalıdır. Uygulamanın son aşamasında derz kesimi yapılır ve kesilen derzler Bettamix DERZ ile doldurulur.
 
AMBALAJ;
25 kg'lık, polietilen takviyeli kraft torbalarda
TEKNİK ÖZELLİKLER;
KURU BİRİM AĞIRLIĞI (kg/m3) 1450
BASINÇ DAYANIMI (N/mm2) >90
TÜKETİM 5 kg/m2
Yapılarınızdaki Güven, Sağlık, Estetik...
Bayilerimize Ulaşın
Türkiye’nin dört bir yanında bayiliklerimiz bulunmaktadır.
Ürünler hakkında bilgi ve sipraişleriniz için birebir görüşebilirsiniz.






Fabrika
Organize Sanayi Bölgesi 2.Kısım 6. Cadde No:3 - SİVAS
Telefon. 0 346 218 14 36 / 37
Faks. 0 346 218 14 38
bilgi@betta.com.tr